• sesja w SPA

Sesja przyjaciółek na Dzień Kobiet

Sesja przyjaciółek na Dzień Kobiet, zawsze nam się taka marzyła. Szlafroczki, kawka, gazety i szampan. Wiadomo, że zwykłe spotkania przyjaciółek tak nie wyglądają, ale jak wyjeżdżasz do SPA, to takie cuda się dzieją. Jest na to czas, miejsce i pora. W zasadzie, musi być!

Na oczy ogórki, w tle relaksująca muzyczka. Talaria Resort & SPA, na tą okazję sprawdził się super. Oprócz ujęć z Asią powstały też piękne ujęcia w wannie, które możecie zobaczyć w poprzednim poście (tutaj). Takie cuda powstają zawsze jak mamy czas na realizowanie naszych fotograficznych pomysłów. We dwie kochamy zdjęcia.

Znamy się od ponad 15 lat i dokładnie wiemy co która lubi oraz co ją denerwuje. Mieć taką osobę to ogromne szczęście. Możemy powiedzieć sobie wszystko i wiemy, że żadna się nie obrazi. Możemy być ze sobą szczere, nawet jeżeli jakieś słowa mogłyby być raniące. Potrafimy ze sobą milczeć, a to już wiele. Jednak najważniejsze, że uwielbiamy ze sobą spędzać czas, śmiać się i wspominać stare dobre czasy. Możemy przegadać noc i nigdy nie skończą się nam tematy.

A teraz dodatkowo możemy cieszyć się wspólnie macierzyństwem. Wymieniać się radami i spostrzeżeniami. Wspierać się, kiedy któraś ma gorszy dzień. Bo wszyscy wiemy, że macierzyństwo nie jest usłane tylko różami.

śniadanie do łóżka
Sesja przyjaciółek na Dzień Kobiet
dzień kobiet
sesja z przyjaciółką

Ladies SPA, dlaczego w Talarii?

Gdzie się wybrać na taką sesję i pobyta z przyjaciółką, jak nie do miejsca tak bliskiego kobietom. Ktoś wpadł na cudowny pomysł i stworzył obiekt, w którym panie mogą poczuć się wyjątkowo i swobodnie, bez spojrzeń mężczyzn. Dokładnie tak! W każdą sobotę Talaria jest tylko i wyłącznie do dyspozycji płci pięknej. W inne dni wypoczywać mogą również panowie.

Komfort polega też na tym, że cały dzień możecie chodzić w szlafrokach, nie przejmując się makijażem czy strojem. Nawet z restauracji korzysta się w szlafroczkach i dalej można kontynuować relaks w strefie wellness. Warto też zerknąć co hotel oferuje danego dnia. Ponieważ zawsze odbywają się jakieś zajęcia dodatkowe, typu joga, aqua aerobic czy nordic walking, które są w cenie opłaty za pokój. Jednym słowem nuda tam nie istnieje. Będąc cały weekend jestem przekonana, że nie zdołacie skorzystać ze wszystkich atrakcji, które oferuje Talaria.

sesja na Dzień Kobiet
Szlafroczki, kawka, gazety i szampan.
sesja zdjęciowa w Talaria SPA
Talaria Resort & SPA
sesja w SPA
sesja z dziećmi w szlafrokach
sesja przyjaciółek z dziecmi
Sesja przyjaciółek na Dzień Kobiet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *