Na pomysł o pisaniu tego bloga wpadłyśmy, podczas wspólnego wyjazdu do SPA. Jest on wyrazem naszej niespożytkowanej energii, bo życia wciąż nam mało! Znamy się od dziecka, a od jakiegoś czasu wymieniamy macierzyńskimi doświadczeniami. Jak wiecie codziennie jest cała masa tematów, które mamy muszą przegadać. Tak też jest z nami! A żeby nie stracić tego, co już wiemy i co przetestowałyśmy na własnych dzieciach i na sobie, postanowiłyśmy to spisywać na łamach tego bloga. Będzie to zapis naszych sukcesów i porażek. Mamy nadzieję, że pomożemy tymi artykułami wielu mamom, a i same wrócimy do tych rad nie jeden raz. Co u nas znajdziecie? Całą masę ciekawych artykułów traktujących o tym: jak mądrze i zdrowo wychowywać maluchy, jak chronić nasze dzieci i nie zwariować, jak radzić sobie z problemami dnia codziennego, jak wspierać dziecięcy rozwój i wiele więcej.

Zespół Bobasowych Podróży:

Agnieszka Olszańska

Agnieszka Olszańska

Ewa o Agnieszce: niebieski ptak, wolny duch, pełna pomysłów, doceniająca bliskość natury, nie lubiąca schematów, wybijająca się ponad zwyczajność… Fotografia pozwala jej realizować siebie i dać wyraz artystycznej duszy. Wydawałoby się, że nic nie zatrzyma jej w domowych pieleszach, a jednak zrobiła to mała, urocza dziewczynka – Zoja. Wspaniale połączyła swoje pasje z macierzyństwem. Codziennie pokazuje córce, jak być niezależną kobietą, wojowniczką i pełną ciepła mamą.

Ewa Zbucka

Ewa Zbucka

Aga o Ewie: szalona, zawsze uśmiechnięta mamuśka, robiąca kilka rzeczy jednocześnie. Nie znosi nudy, z każdego dnia pragnie czerpać jak najwięcej. Z wykształcenia i zamiłowania polonistka. Skrupulatnie śledzi wszelkie naturalne i zdrowe metody leczenia, odżywiania i wychowywania, a wszystko to dzięki i dla swoich dzieci. Kocha wyzwania, czego wyrazem jest troje maluchów w domu i praca w szkole. Jej dom jest zawsze otwarty.

 

Miłego dnia!