Sesja zdjęciowa na Dzień Mamy

wpis w: Amiszowo | 0

Sesja zdjęciowa na Dzień Mamy, czy to dla Was dobry pomysł na prezent?

Dla mnie w takim dniu jak ten, nie może zabraknąć pięknych zdjeć z moją małą modelką. To przecież niesamowicie ważna pamiątka. Kocham oglądać stare zdjęcia i filmy mojej familii. Często do nich zaglądamy na rodzinnych imprezach czy spotkaniach. I taką pamiątkę chcę zostawić córeczce. Chce żeby pamiętała nas, nasze wspólne szczęśliwe chwile. Dlatego mamy z nią ogromną ilość zdjęć i filmów. Staramy się uchwycić wszystkie, ważne dla niej momenty.

Sesja zdjęciowa na Dzień Mamy

Czy każdy Dzień Mamy może być jeszcze bardziej wyjątkowy?

Kolejny Dzień Mamy z moją ukochaną córeczką. Jeszcze za mała na laurki i życzenia, ale moc miłości, którą od niej otrzymuje sprawia, że ten dzień jest z każdym rokiem wspanialszy. Coraz lepiej się znamy, kochamy i mamy większą więź. To niesamowite uczucie, wiedzieć, że ktoś kocha nas tak zupełnie bezwarunkowo.

Oczywiście, że czasami nie jest nam nie łatwo i mamy gorsze dni i o tym też mówię głośno. To jednak tylko jakieś małe, nieważne pierdółki, które w każdym związku muszą być. W końcu się docieramy. Powstał nawet ostatnio wpis, o tym jak to bywa z taką charakterną, młodą damą. Możecie go przeczytać tutaj.

Jak mężczyzna może zadbać o kobietę w Dniu Mamy.

Dobrze wiemy, że nasze malutkie słodziaki wspomagane są tatusiowym budżetem, pomysłami, ale przede wszystkim chęciami. To od naszych partnerów zależy jak ten dzień się potoczy. U nas zaczęło się od spokojnego poranka. Tatuś zabrał Zozo żebym mogła się wyspać. Wjechało do łóżka śniadanie, apotem pyszna kawa. Dzięki temu mam czas żeby trochę popisać dla Was 🙂 Niebawem ruszamy na wspólny spacerek i przejażdżkę rowerową, a kto wie co przyniesie wieczór. Nie chodzi tu o coś spektakularnego, dla mnie liczy się pamięć i to, że ten dzień wygląda inaczej niż wszystkie.

Sesja zdjęciowa na Dzień Mamy, to też pomysł na prezent dla mojej rodzicielki. O tyle ważny, że z Zozo. Dzięki takim sesjom będzie zawsze mogła wrócić do wspomnień z babcią, których jako dwulatka nie może zapoamiętać.

To dzień, w którym mogę podziękować jej za wszystko co dla mnie zrobiła. Że była, jest i będzie jedną z tych najważniejszych kobiet w moim życiu (obok moich sióstr i córki), na którą wiem, że zawsze mogę liczyć. Dziękuję Mamo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *