• żel na antybakteryjny

Domowy przepis na żel antybakteryjny

wpis w: Amiszowo, Naturalnie zdrowi | 0

Domowy przepis na żel antybakteryjny, to akurat może nam się przydać. Tydzień temu już nie mogłam go dostać. Potem zobaczyłam zdjęcia u znajomych na profilach społecznościowych z pólkami pełnymi wódki. Wczoraj w OBI pan przede mną kupował do dezynfekcji denaturat.

żel na antybakteryjny

Dlatego dziś stwierdziłam, że najwyższy czas domowy przepis na żel antybakteryjny. Zajmie Wam to dosłownie dwie minuty. Co musicie mieć:

  • aloes- być może jeszcze jest w promocji w Hebe, ostatnio akurat trafiłam na 50% obniżki,
  • alkohol wysokoprocentowy,my akurat zużyjemy nasze zapasy z wyprawy na Islandię, najlepszy efekt da spirytus,
  • olejek eteryczny z drzewa herbacianego, który niszczy drobnoustroje.

Bierzemy dowolnej wielkości butelkę i uzupełniamy ją wymienionymi produktami. 3/4 butelki aloesem, 1/4 alkoholem i dodajemy kilka kropel olejku.

korona wirus
żel antybakteryjny
Domowy przepis na żel antybakteryjny

Pamiętajmy, że w tym czasie nie należy panikować. Domowy przepis na żel antybakteryjny może choć trochę Was uspokoi. Stres nam w niczym nie pomoże. Zadbajmy jednak o naszą odporność (nasze propozycje w tym temacie znajdziecie tutaj), to bardzo ważne i ograniczmy wychodzenie z domu. Jeżeli macie maluchy potraktujcie ten czas jako ten, którego nam wiecznie brakuje dla nich. Ja dodatkowo powoli wpadam w wir sprzątania. Okazuje się, że mamy masę niepotrzebnych rzeczy. Wręcz oskarżam się o małe zbieractwo.

Wiem, że wiele dziś słyszymy. Niestety często wiadomości sprzeczne, mylące. Wiele osób nie potrafi interpretować przeczytanej wiedzy i lawinowo następuje powtarzanie nieprawdy. Ja sama tez nie wiem, w co już wierzyć, w które statystyki i doniesienia. Jednak mam nadzieję, że niebawem nastanie lepszy czas i jakoś to powstrzymamy. Na koniec i podsumowując obecne czasy zachowajmy umiar i spokój.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *